XXIV EDYCJA PUCHARU TYMBARKU - ETAP POWIATOWY

Utworzono dnia 23.04.2024

19 kwietnia 2024 roku na stadionie „Sokoła” w Kolbuszowej Dolnej odbył się etap powiatowy XXIV edycji Pucharu Tymbarku. Turniej adresowany do dziewcząt i chłopców, podzielono na kategorie wiekowe: U12, U10, U8. Nagrodą główną jest mecz finałowy na Stadionie Narodowym w Warszawie. Naszą szkołę reprezentowały w tym roku trzy drużyny, wszystkie w kategorii U12: drużyna dziewcząt - Różowe Pantery i dwie drużyny chłopców: starsza – Niebieskie Tygrysy i młodsza – Raniżowia Raniżów, obie pod wodzą trenera pana Andrzeja Warzochy. Do rywalizacji na poziomie powiatu  kolbuszowskiego stanęło kilkanaście zespołów, więc mecze toczyły się na czterech boiskach. Drużyna dziewcząt niestety nie powtórzyła sukcesu z ubiegłego roku i zajęła III miejsce, natomiast zmagania drużyn chłopców do końca trzymały w napięciu. Starsza drużyna naszych uczniów wygrała rywalizację w swojej grupie i stoczyła zacięty bój, o pierwsze miejsce w turnieju, z drużyną chłopców z Kolbuszowej. Mecz zakończył się remisem, więc o wygranej decydowały rzuty karne. Mimo ogromnej determinacji drużyna Niebieskich Tygrysów zajęła II miejsce. Należy zaznaczyć, że młodszy zespół chłopców również zaprezentowała się bardzo dobrze i awansował do gry o trzecie miejsce w turnieju. Tradycyjnie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz słodkie drożdżówki i soczki Tymbark. Turniej zorganizowany na stadionie „Sokoła”  to nie tylko rywalizacja sportowa, ale również integracja zespołów i czas spędzony aktywnie, więc chętnie wrócimy tam za rok. Naszym młodym piłkarzom gratulujemy udanego występu !

Drużyny wystąpiły w składach:
„Różowe Pantery”: Ewelina Boguń VA, Lidia Stec VA, Wiktoria Stec VA, Kamila Szczęch VA, Marcelina Adamczyk VB, Zuzanna Majcher VB, Marlena Partyka VB, Paulina Dul IVA, Karolina Sączawa IVA, Marcelina Żarkowska IVA.

„Niebieskie Tygrysy”: Patryk Dragan VA, Rafał Matuła VA, Wojciech Matuła VA, Krystian Partyka VA, Bartosz Sondej VA, Mateusz Szczęch VA, Konrad Śpiewak VA, Sebastian Witkowski VA, Szymon Puk VB, Franciszek Rzucidło VB.

„Raniżowia Raniżów”: Bartosz Bałos IVA, Tymoteusz Partyka IVA, Maciej Rzucidło IVA, Mikołaj Słuja IVA, Przemysław Wilk IVA, Krystian Żyła IVA, Jan Hotloś IVB, Filip Krudysz IVB, Michał Matuła IIIB, Adrian Rzeszutek IIIB, Filip Partyka IIIB, Wiktor Krudysz IIA.

XXIV EDYCJA PUCHARU TYMBARKU - ETAP POWIATOWY

Utworzono dnia 22.04.2024, 08:06

Opłata za stołowkę maj 2024

Przedszkole 144 zł (54 zł śniadanie, 90 zł obiad)

Za pobyt dziecka w przedszkolu w czasie dyżuru w dnizch 02.05.2024 i 31.05.2024 opłata będzie doliczona dodatkowo.

Szkoła klasy I-III 90 zł

Szkoła klasy IV-VIII 75 zł

Klasy IV-VII dni wolne od zajęć od 14.05.2024-16.05.2024

Klasa VIII w czasie egzaminów nie ma dożywiania.